Yükleniyor…

Kurumsal

www.albumdunyasi.com Bir AS ALBÜM Kuruluşudur.

1987 yılında başlayan fotoğraf albüm imalatımız; 90'lı yıllarda fotoğraf söktöründeki boşluğu görerek stüdyo albümü imalatına girmiş olup zarf içinde sunulan fotoğrafları albüm içinde sunma devrini başlatmıştır.

Devam eden süreçte profesyonel fotoğraflarınızın sunumunda ebat büyütmeye yönelik çalışmalar yapmıştır.Her ebat fotoğraf için ve her stüdyo için ayrı ayrı renk ve modellerde albüm imal etmiştir.Türkiyenin önde gelen en büyük ustalarına hizmet etmiştir.

Bunun yanında diğer ürünleride yaparak fotoğraf stüdyolarının tüm ihtiyaçlarını karşılamış olup okul fotoğrafı çeken fotoğrafçılarımıza da kapsamlı bir şekilde hizmet etmektedir.

Çalışma prensiplerimizden ödün vermeden siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve en ekonomik fotoğraf albümlerini sunmak adına Albüm Dünyası olarak karşınızda yer almaktayız.Kısa bir zaman için sadece 30x50 ebadında ürün ile hizmet verecek olan firmamız 2018 yılı itibariyle farklı ebat ve seçenekleride bünyesinde bulunduracaktır.

Sektörün en kuvvetli firması olarak siz müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edip sektöre faydalı ürünler sunmak arzusundayiz.

Saygılarımızla...