Yükleniyor…

Toplam 16 üründen, 1 - 12 arası listelendi


FOTOĞRAF BASKISI

Fotoğraf Baskısı çekilen bir fotoğrafın fotoğraf kağıdına basılmasıdır.Farkılı ebatlarda fotoğraf baskıları bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi , dijital fotoğraf makinaları ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf çeken cep telefonlarına sahip olduktan sonra fotoğrafların fiziki olarak dışa aktarımları yavaşlamıştır. Geçmiş zamanda çekmiş olduğunuz kalitesi düşük fotoğraf baskılarına önem vererek fotoğrafları bastırmanıza rağmen günümüzde yüksek kaliteli makinalarla çekilen fotoğraflar bastırılmamaktadır ve binlerce fotoğraf bilgisayarlarınıza telefonlarınıza hapsolmuş durumdadır. Bu şekilde kolay ve güvenli gibi görünen teknoloji anılarınız için tehlike oluşturmaktadır. Sizde bu riske karşı önem verdiğiniz anları veya özel günleri orijinal fotoğraf kağıdına bastırarak anılarınıza sahip olabilirsiniz. Albüm Dünyası olarak baskı için göndermiş olduğunuz fotoğraflarınızı gönderime hazır durama geldiği anda siliyoruz. 


Fotoğraf bastırırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunmaktadır;

     Fotoğraf Kağıdı

            Albüm Dünyası olarak fotoğraf Baskılarında FUJİFİLM fotoğraf kağıtları kullanmaktayız. 50x75 Poster ve Fotoblok baskılarına kadar FujiFilm Fotoğraf kağıdına baskı yapılmakta , 50x75 Ebadından sonraki baskılar en son teknoloji fotoğraf baskısına uygun Hp Plotter makinalarda basılmaktadır. Tüm kanvas baskılar da aynı şekilde Hp plotter fotoğraf baskı makinalarında basılmaktadır.      

      Baskı Teknikleri

            Fotoğraf baskısı yaptırırken tercih etmeniz gereken Banyolu Sistem Baskıdır. Bu şekilde fotoğraflarınızın kalitesi doğru kağıt ile solmaz , deforme olmaz ve her zaman kalitesini korur. Albüm Dünyası olarak FujiFilm Fotoğraf banyoları ile baskı hazırlamaktayız ve müşterilerimize en kaliteli fotoğraf baskılarını sunmaktayız.